ODSTRAŇOVANIE CIEVOK
A CIEVNYCH NÁDOROV

Rozšírené cievky na tvári, sú vrodené - dedičné, ale môžu vzniknúť aj pri poškodení kože napr. teplom, slnkom, mrazom, dlhodobým používaním hormonálnych prípravkov a podobne.

MOŽNÉ MIESTA OŠETRENIA


PRIEBEH OŠETRENIA


Po vyčistení pokožky a dezinfekcii laserujeme postihnutú oblasť. Chladiaca jednotka na laserovej hlavici zabezpečuje výrazne menšiu bolestivosť zákroku. Na záver oblasť ošetríme hydratačným a reparačným krémom, prípadne aplikujeme krém s fotoprotekciou SPF 50+. Efekt je viditeľný už bezprostredne po zákroku.
Laserový lúč reaguje na krvné farbivo v cievach, pričom dochádza k uzatvoreniu ciev bez poškodenia okolitej kože. Na záver kožu opäť vydenzifikujeme.

PROCEDURA

20 - 120 min.

HOJENIE

5 - 7 dní

OPAKOVANIE

4 - 6 týždňov

DIÓDOVÝ LASER MEDART 435


Diódový laser MedART 435 patrí do špičky kvality v odstraňovaní cievok všetkých farieb a cievnych nádorov. Je to najmodernejší a najefektívnejší spôsob. Vyžaruje neviditeľné laserové žiarenie 810 nm. Lúč cielene reaguje na krvné farbivo hemoglobín, pričom dochádza k uzatvoreniu ciev v koži všetkých farieb, ciev v cievnych nádoroch bez poškodenia okolitej kože.

DOPORUČENIE PO OŠETRENÍ


Po zákroku by sa pacient nemal pohybovať v prašnom, špinavom a vlhkom prostredí. 6-8 týždňov by sa nemala vystavovať slnku ošetrovaná oblasť. Vhodné je používať krémy SPF 50+ a opakovať aplikáciu každé 2 hodiny.

CENNÍK PROCEDÚRY


MIESTO OŠETRENIA CENA
Laserové odstránenie cievok a cievnych anomálií - nos 30 €
Laserové odstránenie cievok a cievnych anomálií - líca 50 €
Laserové odstránenie cievok a cievnych anomálií - výstrih 60 €
Laserové odstránenie cievok a cievnych anomálií - nos + líca 60 €
Laserové odstránenie cievok - čelo 30 €

ČASTÉ OTÁZKY


Áno , mierna bolestivosť počas laserovania je , ale používaním chladiacej jednotky a prípadne anestetického krému je bolestivosť oproti iným laserom minimálna.

Ochorenie ako varixy na dolných končatinách je problémom dedičným ale závisí od spôsobu života a zamestnania – hlavne dlhodobé státie a sedenie v práci. Tiež je dôležité zistiť mieru postihnutia hĺbkového a povrchového žilového systému Pacienta odosielame na sonografické vyšetrenie ciev. Ak ide o výraznejšie postihnutie je dôležité liečiť toto v spolupráci aj s cievnym chirurgom. A vtedy je zákrok trvalý. Inak povrchové cievky na nohách modré a červené odstránime v jednom prípade v dvoch sedeniach.

Nie, po zákroku nie je potrebné nosiť kompresívne pančuchy.

Po laserovaní môžu ojedinele vzniknúť drobné povrchové ranky, ktoré sa vyhoja do 10 dní.

MÁTE OTÁZKU?
NEVAHÁJTE NÁS KONTAKTOVAŤ,
RADI VÁM PORADÍME


KONTAKTOVAŤ